www.Clupanya.com | Bilinçaltı Kodlama Sistemiyle; İspanyolca, İngilizce, Almanca, Arapça, İtalyanca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System & 3 yıl sınırsız destek 10 seviye 200 ders, 200 TL yerine 39,90 TL!
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Bilinçaltı Kodlama Sistemiyle; İspanyolca, İngilizce, Almanca, Arapça, İtalyanca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System & 3 yıl sınırsız destek 10 seviye 200 ders, 200 TL yerine 39,90 TL!

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
25,00 TL

200,00

175,00

86%

12 kişi fırsattan yararlanıyor

Fırsat 13.09.2015 00:09 tarihinde gerçekleşti.

Fırsat Detayları

10 milyondan fazla insanin bilincalti kurgulama teknigi ile yabanci dil ogrendigi bir sistemle tanismak uzeresin. Senin cok hizli yabanci dil konusmani saglayacak olan bu teknoloji, hissetmeden ve bunalmadan ogrenmeni saglayacak tek sistem. Bilincalti Kurgulama Sistemi bilgiyi dogru zaman, maximum kalicilik ile unutmadan kullanmanin yegane yontemi.Ogrenmek istedigin lisani anadilinde degil; ogrenmek istedigin dilde dusunmeni saglayacak yepyeni bir Lisan Egitim Teknolojisi seni bekliyor.

Siyaset adamlarindan Ceo'lara, sporculardan gezi rehberlerine, Tv yapimcilarindan aktrislere, gizli gorevlilerden ogrencilere kadar herkes tarafindan kullanilan Bilincalti Kurgulama Sistemini sende tanimak uzeresin. Yontemi 10 saatlik uzun ucuslarda dinleyerek indigi ulkede kendini ifade edebilen ve bu mucizeye taniklik edenlerden biri de sen olacaksin. Bilincalti Kurgulama Sistemi etkinligi, pratikligi ve basarisi; avrupadaki bircok universitede hazirlik bolumlerinde de uygulanmaya basladi. Artik hayati kolaylastiran Bilincalti Kurgulama Sistemi metodolojisi, yeryuzunun benzersiz egitim sistemi olmak uzere. Ohio State University, University of California Los Angeles (UCLA), Cambridge University, State University of New York gibi bir cok seckin universite; devrim niteligindeki yontemin gelistirilmesinde buyuk katkilar sagladi. Bu devrimsel teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmaları universitelerin yabanci diller bolumleri tarafindan da desteklenmektedir.

 

İnsanların ve hayvanların duyabildiği ses frekans seviyeleri işitme aralığı diye tanımlanır. Kişiden kişiye ve yaşla alakalı olarak farklılıklar gösterse de insanlarda işitme aralığı genelde 20 Hz (Hz=1 saniyedeki ses frekans devri) ile 20 Khz (20.000 Hz) arasında tanımlanmaktadır. İnsan 20 Hz ile 20 Khz arasındaki sesleri işitebilmekle beraber konuşma seviyesi 5000 Hz'i pek aşmamaktadır. 15.000 Hz ve 20.000 Hz arasındaki sesler dış kulak tarafından algılanmamakla beraber iç kulakta titreşimler yapmakta ve bu titreşimler beynimize iletilmektedir. Beynimiz gelen bu titreşimleri algılar ve bunlara anlam verir. Kısaca özetlersek 15 Khz üzerindeki sesleri kulağımız duymasada beynimiz algılar. Ust katmanda duydugunuz sesler sadece ne dinlediginizi algilamaniz ve yurtdisinda seslere kulak misafiri olan bir yabanci gibi algilamaniz icindir. Asil egitim alt katmanda 17000 hz frekans araliginda gerceklesmektedir.

Bilincalti Kurgulama Sistemi Mp3 formatinda; ipad, ipod, iphone, android tv, android telefonlar, tablet, cep telefonlari, mp3 player, mpx calan dvd-tv uniteleri ve mp3 calan tum cihazlarda kullanilabiliyor. Gunduz ve Gece modu olarak uyanikken ve uyurken tum cihazlardan dinleyerek dil ogrenmek paha bicilemez.

Nasıl Kullanılır

 • Bir cocugun dogumundan itibaren anadilini ogrenmesi; dinleme, anlama, soru sorma ve konusma uzerine kurgulanmaktadir. 7 yasina gelen her cocuk okuma ve yazma bilmedigi halde dilini mukemmel bir sekilde konusabilmektedir. Bilincalti Kurgulama Sistemi bu temelden yola cikarak seni bambaska bir dunya ile tanistiracak. Beynin karmasik yapisi ve dil egitimi kanallari birlikte incelendiginde; Bilincalti Kurgulama Sisteminin beyni yormadigi, farketmeden ogrettigi ve bebeklerin konusmayi ogrendigi sistem ile benzerlikler gosterdigi saptandi.

 • Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi ile uykunuzda istediğiniz yabancı dili öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

 • Bu kampanya 30 ARALIK 2017 tarihine kadar geçerlidir.

 • Pakette 200 derslik bilinçaltı sesli kodlama içeriği bulunmaktadır.

 • Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresine gönderilecektir.

 • Kayıt gereklidir. Kayıt için fırsat kodunuzu lisanegitimseti@gmail.com adresine e-mail olarak göndermeniz gerekmektedir.

 • Kayıt iptalleri 24 saat önceden bildirilmelidir. Aksi takdirde fırsat kodlarınız kullanılmış sayılacaktır.

 • Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

 • Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi ile uykunuzda istediğiniz yabancı dili öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

 • Seçebileceğiniz diller: İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça.

 • Yurt dışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz.

 • 17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğrenin.

 • Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle seçtiğiniz yabancı dili anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.

 • 17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğreneceksiniz.

Lisan Eğitim Teknolojileri


London Institute