www.Clupanya.com | London Institute of English Online Ingilizce
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

London Institute of English Online Ingilizce

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
39.00 TL

750.00

711.00

95%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

London Institute of English'ten 6 Aylık Online İngilizce Eğitimi 39 TL

 • İngilizce ders kitapları yazarı ve ünlü gazeteci Terence Clark Ward tarafından tavsiye edilen dil okulundan online yabancı dil eğitimi
 • Birçok uluslararası şirket tarafından kabul gören sertifika alma şansı
 • Zengin eğitim içeriği, materyal ve değerlendirme testleri
 • Eğitim seviyesine göre kişiye özel sunulan programlar
 • Performans odaklı öğrenme sistemiyle internete erişimin olduğu her alanda eğitim konforu
 • Alanında uzman üniversite hocaları ya da anadili İngilizce eğitmenlerden eğitim alma şansı
 • Değerlendirmegramervideo derslerikonuşmakelime bilgisi ve yazma içerikli eğitim metodları
 • Kupon kodlarınızı 18 Haziran 2014'e kadar akvite etmeniz gerekmektedir.

London Institute Hakkında

 • London Institute of English, profesyonel İngilizce eğitmenleri ve internet platform ekibinden oluşan uzman bir kadro barındırır. London Institute platformu, dil okullarına katılacak zamanı yaratamayan ve öğrenmek konusunda istekli olan insanlara kolaylık sağlamak amacıyla oluşturuldu. Eğitmen ve uzmanların sürekli iletişim ve yardımları eşliğinde, geleneksel dil okulu kalitesini hissederken istediğiniz her zaman her mekanda İngilizcenizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Platform, her gün yenilenen teknoloji ve devamlı güncellenen sınırsız ulaşıma açık İngilizce yardımcı materyalleri ile mükemmel Ingilizce konuşabilmek için internet uzerinden çözümler sunmaktadır.


Neden London Institute of English

 • Calışma hayatı, yurtdışına seyahatler, internet kullanımı, İngilizce öğrenmek ve iyi bilmek için yalnızca birkaç neden. Anadili gibi İngilizce bilmek, ne şekilde öğrenildiğinden ve kısa zamanda en etkili eğitim seçenekleriyle beslenmekten geçiyor. London Institute, nasıl İngilizce öğrenmeniz gerektiğini biliyor ve kısa sürede çok yol gitmenin garantisini veriyor.


Herkese Özel Öğrenme Programı

 • Diyaloglar, kelime haznesi, dilbilgisi ve diğer İngilizce’ye dair her şey sadece öğrenmek değil rahatça konuşup yazmanın ömür boyu keyfine varmak için en etkili öğrenme programlarıyla sunulur. Kursun başında alacağınız seviye değerlendirme testi, ihtiyaç duyulan noktaları ön plana çıkararak yeteneklerinize göre kişisel bir eğitim almanıza en ideal ilk adımı oluşturur.


İngilizce Öğrenmek Çok Kolay
 

 • London Institute of English dersleri sayesinde, kişiye özel öğrenme program platformunda İngilizce öğrenmenin ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunun farkına varacaksınız. İngilizce öğrenirken, diğer dillere de yardımcı olacak şekilde öğrenme kapasite ve yeteneklerinizi geliştirebilir; kendinizi kişisel öğrenme programları eşliginde motive edebilirsiniz. Nasıl daha kısa zamanda ve daha etkili öğrenecebileceginizi bize birakin, siz sadece ne zaman ve ne kadar süreyle öğrenmek istediğinizi söyleyin.

Nasıl Kullanılır

 • İnternet aracılığıyla yabancı dil eğitimi kişinin eğitim hızında zaman kazandırmasının yanısıra başarı odaklı eğitimi de konforlu kılar.
 • Bugünün LISAN EGITIM TEKNOLOJILERI sizi dünyanın önde gelen dil okullarından biri olan London Institute of English ile online İngilizce eğitimiyle buluşturuyor ve kısa sürede İngilizce seviyenizi hızla ilerletmenizi sağlayacak kişiye özel programlar ve birçok uluslarası şirkette kabul gören sertifika ile geleceğinize yatırım yapmanızı sağlıyor.


Uluslararası Geçerli Sertifika

 • London Institute of English kursunu tamamladıktan sonra, sonucunda dünyanin her yerinde geçerli olan sertifikayı alacağınız sınava ücretsiz giriş hakkı kazanıyorsunuz. Ingilizce’nizin seviyesi tüm resmi kuruluşlarda ve yurtdışında calışmak isterseniz tüm şirketlerde tanınıyor olacak. Günlük hayatta rahatça kullanabilmenin yanı sıra iş hayatında fark yaratabileceğiniz bir İngiliz yeteneğine sahip olmak icin gec değil! London Institute, sıkılmadan yorulmadan buna nasıl ulaşacağınızı biliyor.


Kurs İçeriği ve İnteraktif Dersler

 • London Institute of English, yoğun ve metodolojik bir müfredata sahiptir, her geçilen seviyeden sonra İngilizce'yle ilgili spesifik yetenekler kazanıyor olacaksınız. Okuma, yazma, konuşma, dinleme ve İngilizce düşünme alanlarında uzmanlaşabilmenizi sağlar.


Egitim Methodu

 • Full Immersion of English, İngilizce’yi çok kısa zamanda çok ileri seviyeye taşımak isteyenler icin en etkili eğitim methodudur. Tümüyle internet yoluyla kolayca ulasabileceğiniz oldukça yoğun ders serileri, iletişim yetenekleri(diyaloglar), dinleme ve anlama kabiliyeti ve dilbilgisiyle birlikte gerekli tüm bilgi ve pratikleri kullanıcılarına sunar. Öğrenme yollarını ceşitlendirip kişiye özel programlar sunan eğitim methodumuz, dil öğrenme konusunda karşınıza çıkabilecek zorlukları göz önünde bulundurup çözümler sunarak en etkili dersleri size ulastırır. Sürekli geliştirmek ve kullanmak gerektiren yeni bir dil öğrenme konusunda , siz sadece London Institute’e basvurun ve geri kalan her şey için içiniz rahat olsun!


Ders Programı İçeriği

 • Phrases (Sözcük Grupları) : Yoğun ve etkili İngilizce egzersizleri sayesinde, her durumda kolayca ve hemen İngilizce iletişim kurabilmek için kendinizi çok rahat hissedeceksiniz. Markette, otellerde, doktor randevularında, iş ortaklarında ve size birçok karışık problemle gelen gelecekte edineceğiniz anadili İngilizce olan yakın arkadaslarınızla... Rahatça ve üzerine düşünmeden İngilizce konuşabilmek, size daha özgür kılacak!
 • Okuma Metinleri : Ingiliz Ingilizcesini, makaleler ve dialoglar uzerine detaylı calışarak iyice kavrayıp ömür boyu kullanacağınız şekilde İngiliz eğitmenlerden öğrenin!

Lisan Eğitim Teknolojileri


London Institute