www.Clupanya.com | Uyurken Almanca Öğrenme
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Uyurken Almanca Öğrenme

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
75,00 TL

450,00

375,00

83%

3 kişi fırsattan yararlanıyor

Fırsat 05.03.2013 22:43 tarihinde gerçekleşti.

Fırsat Detayları

 • Almanca! Uyurken Almanca 16 paket Eğitimde en yeni teknoloji Farketmeden öğreten Çift Katmanlı subliminal Bilinçaltı Almanca eğitim sistemi 75 TL!
 • Eğitimde en yeni teknoloji! Çift Katmanlı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemi 16 seviyeden oluşmaktadır. (8 uyanık ve 8 uykuda) 200 subliminal ders içeren çift katmanlı bilinçaltı eğitim programıdır! 
 • Çift Katmanlı Subliminal Bilinçaltı Almanca ile uykunuzda Almanca öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. 
 • Sistem Çift Katmanlı motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sistemdir. 
 • Bu çok etkili sistem sayesinde Almanca sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda Almanca  öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olun!
 • Sistem Alman hocalar tarafindan kurgulanmis ve monotonik olarak profesyonel studyoda seslendirilmistir. Ardindan cift katmanli olarak bilincustu ve bilincalti kodlama teknikleri ile yeniden yapilandirilmistir. Kullanicinin genel baslangic altyapisi olmasi veya baslangic seviyesinde egitime devam etmesi tavsiye edilmektedir. Bilincalti Almanca egitim sistemi; internet panelinde sifrelendirilmis sayfalara girilerek indirilmektedir. Almanca gitim amacli ikibine yakin kisi bu sistemden faydalanmakla birlikte; kisisel kapasiteye bagli kullaniminizda sure kisitlamasi yoktur. Sistem bir kurs sistemi degildir, digital ortamda bilincalti kodlamalarla monofonik telkin yontemleri ile olusturulmus cift katmanli ses dosyalaridir ve guncelemelerle birlikte hediye eklentiler de gonderilmektedir. Bilincaltinizda varolanlari farkinda olmadan yuzeye cikarmakla birlikte; mevcut altyapinizi da gelistirerek ustune yapilandirma olusturmaktadir. Farkina varmadan ogrenme teknigi uzerine gelistirilen bir calismanin urunudur.
 • Sistemin temeli en cok kullanilan 2500 kelimeyi temel alarak gunluk konusma ve pratik dusunme altyapinizi one cikararak Almancanizi gelistirmektir. Gunluk yasamdan is hayatina, seyahatten ikili gorusmelere kadar bir cok alanda zor olan kalip fadeleri beyninize monotonik kodlamalarla kazinacaktir. Sistemi dinlerken farkinda olmadan keyifli bir soru-cevap-dinleme-anlama becerisi gelistireceksiniz. Sistemdeki amac Almanca konusan herhangi bir Almanın yaptigi gibi Almanca dilbilgisinin %25 ini temel alarak gelistirilmis olmasidir. Hicbir sekilde yazili metin icermez, dil bilgisi kurallari yoktur, kendi dilinize ceviri yoktur. Kurdugunuz cumlelerdeki kelimelerden bilmediklerinizi farkina varmadan, tipki bir cocugun anadilini ogrenmesi kadar cabuk ogreneceksiniz. Cocuklar once dinlemeyi, sonra konusmayi, sonra soru sormayi ogrenir; 7 yasindan itibaren okuma ve yazmayi ogrenir. Sizde bilinenin aksine okuma ve yazma yapmadan Almanca ogrenecek ve gelistireceksiniz.
 • Unutmayin! Almanca kolaydir, Almanca zevklidir, Almanca artik hayatinizda (hayatimda) en onemli hobinizdir (hobimdir), Almanca en zevkli eglencenizdir (eglencemdir); Almanca sizssiniz (benim)! Bu cumleleri kendiniz de yuksek sesle tekrarlayiniz!

Nasıl Kullanılır

 • lisanegitimseti@gmail.com adresine fırsat kodunuz ile e-posta yollayarak 200 derslik bilinçaltı sesli kodlama içeriğe  ulaşabilirsiniz. Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresinize e-posta ile gonderilecektir. 
 • Uyurken Almanca 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 200 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemine, sesli bilinçaltı Almanca eğitimi derslerine sahip olacak; tatilde, sokakta, işyerinde internet erişiminizin olduğu her yerde dinleyebileceğiniz online 200  sesli ders içeriğine sahip olacaksınız.
 • Dilediğiniz kadar Uykuda Almanca Bilinçaltı Almanca eğitim kuponu satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Download edilebilir içerik e-posta adresinize gönderildiğinde, iptal ve iade seçeneğiniz ortadan kalkmış olacaktır. Satınalan kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.
 • Eğitimde en yeni teknoloji! Çift Katmanlı Bilinçaltı Almanca Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle Almanca anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.
 • Ingilterede tum okullarda once dinlemenin, sonra konusmanin ogretilmesinin hemde turkce bilmeyen yabanci hocalar tarafindan egitim verilmesinin sebebi de budur. Geleneksel kurslarda ve okullarda  sistem ters islemekte, oku, yaz, anlama, unut ve ogrenme sistemi uzerine hatalarla kurgulanmaktadir! Bu maili okuyorsaniz sizde bu nedenle hala Almanca ogrenmenin pesindesiniz demektir ve siz hala Almanca ogrenmek istiyorsunuz. Artik Almanca egitimi bitmeyen bir yolculuk olmaktan cikacak ve siz artik Almanca ogreneceksiniz.
 • Dinleme bolumlerinde gunduz ve gece yuklemeler yapildiginda durmayin dinleyin (durmak yok!). Dinlerken yakalayabildiklerinizi gunduz seslendirin, kacirdiklarinizi umursamayin (anlamaya calismayin). Beyniniz zamanla daha cok seyi yakalamaya ve tekrarlamaya alisacaktir. Ancak boylece akici bir Almanca ogrenebilirsiniz!
 • Unutmayin Almanyada ve almanlarla yasamiyorsunuz, ogrenmek icin o sisteme en cok benzeyen en yakin yontem budur. Tipki Almanyada yasiyor gibi! Sistem size ihtiyaciniz olan herseyi en etkili bir bicimde verecektir. Insanlar Almanca kurslarina gider yillarca calisir ve ingiltereye gittiginde tek kelime konusamazlar. Artik bu tarih olacak, ezbersiz, anlamaya calismadan, taklit ederek, bir konsept gibi bir teori gibi; tipki cocuklugunuzda turkceyi ogrendiginiz gibi. Almanca konustugunuzda hicbir kurali bilmek zorunda degilsiniz, tipki turkce konusurken ilkokul sonuna kadar hemen hemen dilbilgisini bilemediginiz gibi. Defalarca dinleyin yakaladiklarini tekrarlayin, uyurken uzerinden gecin! Tipki Almanca bir parcaniz olana kadar.
 • Kurslarin bir faydasini gordunuz mu? Ne kadar hizli ogrendiginiz; ne kadar zeki oldugunuzla ilgilidir. Ancak sistem size maximum olani verir, siz ne kadar alabilirseniz onu alirsiniz. Ancak ne kadar con dinlerseniz o kadar basarili olursunuz. Gunluk yasamda size ne soylendigini anlamak cok onemlidir, ancak asil yapilmasi gereken bunlari ileri bir seviyeye tasimaktir; bu da ancak ileri seviyeleri de olan Bilincalti Almanca gibi gelismis bir yontemle mumkundur.

Uyurken Ingilizce


Uyurken Ingilizce -1

Uyurken Ingilizce -2

Uyurken Ingilizce -3

Uyurken Ingilizce -4

Uyurken Ingilizce -5

Uyurken Ingilizce
Uyurken Ingilizce öğrenme!