www.Clupanya.com | Uykuda İngilizce Eğitim Seti
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Uykuda İngilizce Eğitim Seti

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
69,00 TL

450,00

381,00

85%

1 kişi fırsattan yararlanıyor

Fırsat 11.07.2012 17:35 tarihinde gerçekleşti.

Fırsat Detayları

 

 • Subliminal Perception of Speaking Bilinçaltı İngilizce Eğitim! Uykuda İngilizce Eğitim Sistemi 350 TL yerine 69 TL! Bilinçaltı pratik konuşma sistemi
 • Bilinçaltı İngilizce Eğitim Cd indir! Çift Katmanlı Uyurken İngilizce! Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce
 • Eğitimde en yeni teknoloji! Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi 16 seviyeden oluşmaktadır. (8 uyanık ve 8 uykuda) 306 subliminal ders içeren çift katmanlı bilinçaltı eğitim programıdır! 
 • 1. seviye Beginner, 
 • 2. seviye Post beginner, 
 • 3. seviye Elemantary, 
 • 4. seviye Second elemantary, 
 • 5. seviye Pre-intermediate, 
 • 6. seviye Intermediate, 
 • 7. seviye Upper-intermediate, 
 • 8. seviye Advance.
 • Çift Katmanlı Subliminal English- Bilinçaltı İngilizce ile uykunuzda ingilizce öğrenecek, hatta işyerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz. Yurtdışında yaşayan biri kadar akıcı, hakim olarak anlama yeteneğinizi de geliştireceksiniz. 
 • Sistem Çift Katmanlı motonik ses kaydı sayesinde bilinçaltının kayıt altına alabileceği bir sistemdir. 
 • Bu çok etkili sistem sayesinde İngilizce sizin için korku olmaktan çıkacak; yorulmadan Uykuda İngilizce  öğrenmenin keyfini yaşayacaksınız! Bu son teknoloji ürüne hemen sahip olun!
 • Sistem ingiliz hocalar tarafindan kurgulanmis ve monotonik olarak profesyonel studyoda seslendirilmistir. Ardindan cift katmanli olarak bilincustu ve bilincalti kodlama teknikleri ile yeniden yapilandirilmistir. Kullanicinin genel baslangic altyapisi olmasi veya baslangic seviyesinde egitime devam etmesi tavsiye edilmektedir. Bilincalti ingilizce egitim sistemi; internet panelinde sifrelendirilmis sayfalara girilerek indirilmektedir. Ingilizce gitim amacli ikibine yakin kisi bu sistemden faydalanmakla birlikte; kisisel kapasiteye bagli kullaniminizda sure kisitlamasi yoktur. Sistem bir kurs sistemi degildir, digital ortamda bilincalti kodlamalarla monofonik telkin yontemleri ile olusturulmus cift katmanli ses dosyalaridir ve guncelemelerle birlikte hediye eklentiler de gonderilmektedir. Bilincaltinizda varolanlari farkinda olmadan yuzeye cikarmakla birlikte; mevcut altyapinizi da gelistirerek ustune yapilandirma olusturmaktadir. Farkina varmadan ogrenme teknigi uzerine gelistirilen bir calismanin urunudur. Bilinçaltı İngilizce Eğitim Cd indir!
 • Sistemin temeli en cok kullanilan 2500 kelimeyi temel alarak gunluk konusma ve pratik dusunme altyapinizi one cikararak ingilizcenizi gelistirmektir. Gunluk yasamdan is hayatina, seyahatten ikili gorusmelere kadar bir cok alanda zor olan kalip fadeleri beyninize monotonik kodlamalarla kazinacaktir. Sistemi dinlerken farkinda olmadan keyifli bir soru-cevap-dinleme-anlama becerisi gelistireceksiniz. Sistemdeki amac ingilizce konusan herhangi bir ingiliz yaptigi gibi ingilizce dilbilgisinin %25 ini temel alarak gelistirilmis olmasidir. Hicbir sekilde yazili metin icermez, dil bilgisi kurallari yoktur, kendi dilinize ceviri yoktur. Kurdugunuz cumlelerdeki kelimelerden bilmediklerinizi farkina varmadan, tipki bir cocugun anadilini ogrenmesi kadar cabuk ogreneceksiniz. Cocuklar once dinlemeyi, sonra konusmayi, sonra soru sormayi ogrenir; 7 yasindan itibaren okuma ve yazmayi ogrenir. Sizde bilinenin aksine okuma ve yazma yapmadan ingilizce ogrenecek ve gelistireceksiniz.

Nasıl Kullanılır

 


 • Subliminal Perception of Speaking Bilinçaltı İngilizce Eğitim Cd indir!
 • lisanegitimseti@gmail.com adresine fırsat kodunuz ile e-posta yollayarak 306 derslik online bilinçaltı sesli kodlama içeriğe ait sayfalara ulaşabilirsiniz. Download edilebilir içerikler kayıt esnasında belirttiğiniz e-posta adresinize e-posta ile gonderilecektir. 
 • Uyurken İngilizce 16 paketten oluşan (8 gunduz ve 8 gece) 306 subliminal ders içeren bilinçaltı eğitim programı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemine, sesli bilinçaltı ingilizce eğitimi derslerine sahip olacak; tatilde, sokakta, işyerinde internet erişiminizin olduğu her yerde dinleyebileceğiniz online 306  sesli ders içeriğine sahip olacaksınız.
 • Dilediğiniz kadar Uykuda İngilizce Bilinçaltı ingilizce eğitim kuponu satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Download edilebilir içerik e-posta adresinize gönderildiğinde, iptal ve iade seçeneğiniz ortadan kalkmış olacaktır. Satınalan kişi bu şartları kabul etmiş sayılır.
 • Eğitimde en yeni teknoloji! Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle ingilizce anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.
 • Ingilterede tum okullarda once dinlemenin, sonra konusmanin ogretilmesinin hemde turkce bilmeyen yabanci hocalar tarafindan egitim verilmesinin sebebi de budur. Geleneksel kurslarda ve okullarda  sistem ters islemekte, oku, yaz, anlama, unut ve ogrenme sistemi uzerine hatalarla kurgulanmaktadir! Bu maili okuyorsaniz sizde bu nedenle hala ingilizce ogrenmenin pesindesiniz demektir ve siz hala ingilizce ogrenmek istiyorsunuz. Artik ingilizce egitimi bitmeyen bir yolculuk olmaktan cikacak ve siz artik ingilizce ogreneceksiniz.
 • Unutmayin! Ingilizce kolaydir, ingilizce zevklidir, ingilizce artik hayatinizda (hayatimda) en onemli hobinizdir (hobimdir), ingilizce en zevkli eglencenizdir (eglencemdir); ingilizce sizssiniz (benim)! Bu cumleleri kendiniz de yuksek sesle tekrarlayiniz!
 • Dinleme bolumlerinde gunduz ve gece yuklemeler yapildiginda durmayin dinleyin (durmak yok!). Dinlerken yakalayabildiklerinizi gunduz seslendirin, kacirdiklarinizi umursamayin (anlamaya calismayin). Beyniniz zamanla daha cok seyi yakalamaya ve tekrarlamaya alisacaktir. Ancak boylece akici bir ingilizce ogrenebilirsiniz!
 • Unutmayin ingilterede ve ingilizlerle yasamiyorsunuz, ogrenmek icin o sisteme en cok benzeyen en yakin yontem budur. Tipki ingilterede yasiyor gibi! Sistem size ihtiyaciniz olan herseyi en etkili bir bicimde verecektir. Insanlar ingilizce kurslarina gider yillarca calisir ve ingiltereye gittiginde tek kelime konusamazlar. Artik bu tarih olacak, ezbersiz, anlamaya calismadan, taklit ederek, bir konsept gibi bir teori gibi; tipki cocuklugunuzda turkceyi ogrendiginiz gibi. Ingilizce konustugunuzda hicbir kurali bilmek zorunda degilsiniz, tipki turkce konusurken ilkokul sonuna kadar hemen hemen dilbilgisini bilemediginiz gibi. Defalarca dinleyin yakaladiklarini tekrarlayin, uyurken uzerinden gecin! Tipki ingilizce bir parcaniz olana kadar.
 • Kurslarin bir faydasini gordunuz mu? Ne kadar hizli ogrendiginiz; ne kadar zeki oldugunuzla ilgilidir. Ancak sistem size maximum olani verir, siz ne kadar alabilirseniz onu alirsiniz. Ancak ne kadar con dinlerseniz o kadar basarili olursunuz. Gunluk yasamda size ne soylendigini anlamak cok onemlidir, ancak asil yapilmasi gereken bunlari ileri bir seviyeye tasimaktir; bu da ancak ileri seviyeleri de olan Bilincalti Ingilizce gibi gelismis bir yontemle mumkundur.

Lisan Eğitim - Yazılım Dağıtım


Bilinçaltı ingilizce eğitim programı + 1000 kelime ingilizce kelime listesi hediyeli! 450 TL yerine 112 TL Çift Katmanlı Bilinçaltı İngilizce! 8 gunduz ve 8 gece olmak uzere 306 ders ses dosyasından oluşan bilinçaltı eğitim setleri dahil!

Bilinçaltı ingilizce 16 seviye + 1000 kelime ingilizce kelime listesi hediyeli! 17500 hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla farketmeden öğrenin!

Bilinçaltına İngilizce 450 TL yerine 75 TL! 6 gunduz ve 6 gece toplam 12 paket + 1000 kelime ingilizce kelime listesi hediyeli!! 17500 hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla farketmeden öğrenin; üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek...

Ezbere son! Bilinçaltına Ingilizce Subliminal Perception System 10 Paket + 3 yıl sınırsız destek 48 TL! (5 Uyku Modu +5 Bilinçaltı Gündüz modu - 200 derslik mp3 + 1000 kelimelik ingilizce-türkçe kelime listesi)

Sleep English: Uykuda İngilizce 450 TL yerine 75 TL