Uyurken ingilizce uykuda ingilizce bilinçaltı ingilizce bilincaltiingilizce farketmeden ingilizce

Hakkımızda

Clupanya'da ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden (facebook, e-posta, twitter vb) arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır.

Clupanya nasıl kuruldu? 

Clupanya'nın temelleri, dünyada büyük ilgi gören e-ticaret ve sosyal medyanın birleştiği bir sistemin Türkiye'de de ilgi göreceğini düşünen bir grup girişimci tarafından 2009 yılının son aylarında atılmıştır. Clupanya, geçmişlerinde birçok projeye imza atmış dört girişimcinin, Türkiye'de giderek popüler hale gelen internet üzerinden alışveriş ve sosyal medya olanaklarını birleştirerek insanlara arzu ettikleri etkinlikleri indirimli sunma fikrini benimsemeleri sonucunda 2010 yılının Nisan ayında hayata geçti.

Clupanya'da kimler yer alır? 

Clupanya'da yer alan işletmeler belli kriterlere dayanarak seçilir. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin belli başlı şehirlerinde ve tatil mekanlarında da hizmete girecek olan Clupanya, üyelerine yaşadıkları şehrin ilgi çekici, farklı kültürleri tanıma imkanı veren, denemek isteyip, daha önce deneyemedikleri yeme-içme mekanları, spor ve güzellik merkezleri, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları, özel ürünleri gibi geniş bir yelpazede fırsat çeşitliliği sunar. İşletmeler, kalite, ortam, hizmet kalitesi gibi kriterler gözetilerek, üyelerinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerlerden arasından seçilir.

Clupanya'nın amacı nedir? 

Clupanya'nın bir diğer amacı da giderek artan mekan ve etkinlik arasından kalite olarak sıyrılanların daha çok insana ulaşması, kendini tanıtabilmesidir. Clupanya, kaliteli etkinlik, iyi servis sunan mekan ve üyeleri arasında bir köprü olmayı hedefler. Bu görevini de alabildiği kadar sorumluluğu üstlenerek gerçekleştirmeye çalışan Clupanya, üyelerinin iyi ve kaliteli hizmetlerden faydalanmalarını amaçlar.* Diğer yandan Clupanya ile işbirliğine giden işletmelerin de daha fazla insana ulaşarak sadık yeni müşteriler kazanabilmelerini sağlamak, hizmet veren ve alanı tanıştırmak ve uzun bir dostluğun mimarı olmak Clupanya'nın öncelikli hedefidir.