Uyurken ingilizce uykuda ingilizce bilinçaltı ingilizce bilincaltiingilizce farketmeden ingilizce

Sıkça Sorulan Sorular

 

  İşletmenin gerçekten %50 indirim yaptığından nasıl emin olabilirim? Aslında çok basit. Normal bir müşteri olarak işletmeyi arayıp, fiyatlarını sorabilirsiniz. İndirimlerimizin sokaktan geçen bir müşteriye verilebilecek standart indirimlerin çok altında olduğunu göreceksiniz. 

  Günün fırsatını nasıl satın alabilirim?

  Clupanya'nın anasayfasındaki satın al butonuna tıklıyorsunuz. Eğer günün fırsatı yeterince kişi tarafından satın alınırsa, fırsatımızdan faydalanmanızı sağlayacak fırsat kodunuzu size ulaştırıyoruz.

  Fırsat kodu nedir?

  Her müşterimiz için özel olarak ürettiğimiz 10 haneli rakamlardan oluşan bu kod, sizin fırsattan faydalanabilmenizi sağlayan ve işletmelere isminizle birlikte ilettiğimiz koddur. Kodlar her fırsat için kişiye özel üretilmektedir. Sahibinden başkası tarafından kullanılması mümkün değildir.

  Fırsat kodumu nasıl kullanacağım?

  Fırsatın sunulduğu işletmede, isminizle birlikte fırsat kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır. Örneğin, 100 TL'lik masajı 50 TL'ye yaptırabilirsiniz.

  Fırsat kodumu bana nasıl ulaştıracaksınız?

  Fırsatı satın aldığınızda özel olarak ürettiğimiz kodu sizinle SMS ya da e-posta yoluyla paylaşacağız. SMS ya da e-postanızı kaybederseniz sitemizin "Fırsatlarım" sayfasından kodunuzu tekrar edinebilirsiniz. 

  Clupanya fırsat kodlarının restoranlarda kullanımına ilişkin sorular 
  Clupanya'dan 60 TL'lik fırsatı 30 TL'ye satın aldım, nasıl kullanacağım? 

  Fırsat kodunuzla birlikte restorana gidin. Ne isterseniz yiyin, için. Hesabınızı isterken garsona Clupanya kodunuzu söyleyin. Hesabınızdan 60 TL düşülsün. İşte bu kadar basit!

  Hesabınız 60 TL veya altında ise restoranda bedava yemek yemiş olacaksınız. Örneğin hesabınız 45 TL ise, restorana hiç bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Ancak bu gibi durumlarda bırakacağınız bahşişi asıl tutar üzerinden hesaplarsanız, fırsatınızı kullanmanızı sağlayan garsonunuzu üzmemiş olursunuz. 

  Alkollü içkiler de bu tutara dahil mi?

  Fırsat detaylarında aksi belirtilmediği sürece her türlü içki bu tutara dahildir. 

  55 TL'nin altında hesap geldi, aradaki farkı geri alabilir miyim?

  Hayır, ancak fırsat tutarlarını elimizden geldiğince tek seferde kullanılabilecek şekilde ayarlamaya çalışıyoruz. 

  Günün fırsatı mı? Sadece bugün mü kullanabiliyorum?

  Hayır, günün fırsatını satın aldıktan sonra geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz. 

  Aynı anda birden fazla fırsat kodu kullanabilir miyim?

  Hayır, ancak birden fazla fırsat kodu satın alırsanız, kodlarınızı birbirinden farklı günlerde kullanabilirsiniz.
  Eğer minumum sayıya ulaşılmazsa ne oluyor?

  Eğer hep birlikte yeterli sayıya ulaşamazsak günün fırsatı iptal olur ve kimseden herhangi bir tahsilat yapılmaz.

  Aldığım fırsatı aynı gün kullanmak zorunda mıyım?

  Hayır. Fırsatların hepsinin bir son kullanma tarihi var. Son kullanma tarihi bitene kadar fırsat ayrıntılarında belirtildiği şekilde çekinizi kullanabilirsiniz.

  Fırsatın değerini bir seferde kullanamadım, daha sonra kalanı kullanabilir miyim?

  Hayır. Satın aldığınız fırsatın kullanmadığınız kısmını daha sonra kullanamazsınız fakat bir arkadaşınızla beraber fırsatın hepsini beraberce kullanabilirsiniz.

  Clupanya güvenli mi?

  Sistem; Kredi kartı bilgilerinizi SSL sertifikası ve Finansbank altyapısı kullanarak bankalara iletiyor. Kredi kartı bilgilerinizi veri tabanına kaydetmiyor ve bu bilgileri biz dahil hiç kimse göremiyor.

  Fırsatı geri iade edebilir miyim?

  Fırsatı satın aldığınız günü takiben yedi iş günü içerisinde iade talebinizi bize e-posta ya da faks yoluyla yazılı olarak iletmeniz sonrasından isteğiniz değerlendirmeye alınacak ve iade işlemi gerçekleştirilecektir.

  Eğer fırsatın düzenlendiği mekan kapanırsa?