www.Clupanya.com | Muhtesem Süleyman Kebabi Firsati
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Muhtesem Süleyman Kebabi Firsati

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
60.00 TL

110.00

50.00

40%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

Muhteşem Süleyman Kebabı meze buketi, ara sıcaklar, meyve tabağı ve 2 kadeh alkollü ya da alkolsüz içki seçenekleriyle 110 TL yerine sadece 60 TL

 • ANA YEMEK (seçmeli): Taş fırında hazırlanmış lavaşın üstünde kaşar, domates ve pastırma peynirinin harmanlandığı yatak üzerine serilmiş kuzu etinden hazırlanan kebabımız lavaşın dürüm şeklinde sarılarak tekrar fırınlanmasıyla birlikte doğal süzme yoğurt ile birlikte Muhteşem Süleyman Kebabı, Pirzola, Küşleme veya Külbastı

Nasıl Kullanılır

 • MEZE BUKETİ: Beyaz peynir, Haydari, Domates, Biber Dolması, Acılı Ezme Patlıcan, Şakşuka, Salatalık ve Mevsim Yeşillikleri ile.
 • ARA SICAKLAR: Pastırmalı Paçanga Böreği, Patates kroket
 • TATLI (Seçmeli): Künefe veya Dondurmalı İrmik Tatlısı
 • MEYVE TABAĞI: Mevsim Meyveleri
 • İÇKİLER: 2 kadeh yerli alkollü veya 2 kadeh alkolsüz

Meyyali Restaurant


meyyali restaurant

İstanbulun trafiğinden ve keşmekeşinden uzak, haftanın yorgunluğunu bir çırpıda atmak istermisiniz? Emirgan Korusu ağaçlar arasında yeralan Meyyali Restaurant, şehrin içinde ama şihirden çok uzakta  olmak isteyenlerin vazgeçilmezi. Doğayla içiçe muhteşem lezzetleri huzurlu bir ortamla buluşturan tam bir haftasonu cenneti.
Türkiyede  en güzel bahçeye sahip 10 mekadan biri seçilen Meyyali Restaurant, 10.000 m2 lik bir doğa parçası içerisinde İstinyede yer alıyor. Çam ağaçlarıyla kaplı bahçesinde 70 den fazlaı bitki türü yeralıyor. 150 kişilik kapalı, 600 kişilik açık alana sahip Meyyali Restaurant  bünyesinde ücretsiz otopark ve çocuk oyun parkları barındırıyor.

Meyyali Restaurant

http://www.meyyali.com.tr/

http://clupanya.com/showcontent.aspx?pid=9

Meyyali Restaurant
İstinye Yokuşu Eski Şişli Emirgan Cad. No:17 İstinye Sarıyer
0212 323 33 93