www.Clupanya.com | Firsat Kibris! Kibris Cratos Premium Hotel'de 3 gün tam pansiyon konaklama seçenekleri! (Uçus ve transferler dahil) Kibris Cratos Premium Hotel'de 1 kisi 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama 849 TL
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Firsat Kibris! Kibris Cratos Premium Hotel'de 3 gün tam pansiyon konaklama seçenekleri! (Uçus ve transferler dahil) Kibris Cratos Premium Hotel'de 1 kisi 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama 849 TL

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
849.00 TL

1,800.00

951.00

53%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

 

Fırsat Kıbrıs! Cratos Premium

Cratos Premium’un ince bir zevkle ve dünya markaları kullanılarak tasarlanan otel odaları, lüks ve konforu masalsı bir atmosferde bir araya getirerek misafirlerine gerçek 5 yıldızlı hizmetin keyif ve ihtişamını yaşatır.

Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de 1 kişi 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama 1620 TL yerine sadece 849 TL!

Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de 0-6 yaş arası çocuklar için 2 gece 3 gün tam pansiyon konaklama 790 TL yerine sadece 429 TL!
 
35 farklı konseptte 6 farklı konaklama seçeneği sunan Cratos Premium’un otel binasında 170 adet standart, 38 superior (24 adedi jakuzili), 34 suite (22 adedi jakuzili), 6 junior presidential suite (6 adet jakuzili), 6 presidential suite ve 4 kng suite olmak üzere toplam 258 oda yer almaktadır.

Cratos Premium’un kendine ait terası ve SPA’sı bulunan 4 kral dairesinde, 12m²’lik özel ahşap terapi odaları bulunmaktadır. Özel aşamalardan oluşan ve uzman terapistler tarafından arındırıcı detoks programlarının uygulandığı bu özel terapi odalarında deniz yosunları ile uygulamalar, sauna, buhar banyosu, renk terapisi ve ses terapisi ile birlikte yağmur yağdırabilme, gece ve gündüz ortamını yaşayabilme olanakları da bulunmaktadır.

Cratos Premium’un ihtişamlı dünyası, misafirlerine rüya gibi bir konaklama ve sınırsız eğlence sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Cratos Premium’un hizmet ve aktiviteleri, tatilinizin keyfini sorunsuz bir şekilde doyasıya çıkartmanızı sağlamak için konusunda uzman personel tarafından sunulmaktadır.

Cratos Premium’un gurmeler tarafından hazırlanan ve dünya lezzetlerini barındıran menüleri, seçkin damak tadınızı tatmin etmenin çok ötesine geçiyor. Cratos Premium’un birbirinden farklı konseptlerde hizmet veren gurme & fine dining restoranları ve barları ile adada yine bir ilk olan, özel günleriniz için özel pasta siparişleri verebileceğiniz Susa Patisserie’de sizleri şimdiye kadar tatmadığınız masalsı lezzetler bekliyor.

Nasıl Kullanılır

 

Fırsat Kıbrıs! 30.11.2012 tarihine kadar geçerlidir.
 
TURSAB no: 6363
Rezervasyon zorunludur.
Teklif 1 kişiliktir.
Dilediğiniz kişi sayısına göre kupon alabilirsiniz.
Tek kişi konaklama talebinizde acenteye %50 fark ödemeniz gereklidir.
Teklife; tam pansiyon plus konaklama, transferler ve gidiş-dönüş uçak biletleri dahildir.
Bu teklif bayramda geçerli değildir.