www.Clupanya.com | Kavitasyon Firsati: Lapis Beauty Secret! Kavitasyon + G5 + Ultrason + Vücut Maskesi (sikilastirici ve kan dolasimini hizlandirici etkili) 5 seans 1200 TL yerine CLUPANYA MÜSTERILERINE ÖZEL sadece 50 TL!
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Kavitasyon Firsati: Lapis Beauty Secret! Kavitasyon + G5 + Ultrason + Vücut Maskesi (sikilastirici ve kan dolasimini hizlandirici etkili) 5 seans 1200 TL yerine CLUPANYA MÜSTERILERINE ÖZEL sadece 50 TL!

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
50.00 TL

1,200.00

1,150.00

96%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

 

Kavitasyon
 • Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklere dayanan bir yöntemdir. Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Kavitasyon uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon denilen bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar. Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır. Kavitasyon Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Liposuction veya abdominoplasti yani karın germe denilen yöntemleri gerektiren durumlar dışında, ameliyatsız çözüm isteyen kişiler için teknolojiyle birlikte tıbbın varabileceği gerçek sonuçlar vaat eden, bilimsel bir alternatiftir. Ultra kavitasyon avantajları: Güvenlidir, ağrısızdır, cerrahi müdahale gerektirmez, selülit ve yağ parçalamada son derece etkilidir.

G5 Masajı Nedir?

 • G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırmaya, ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.G5 masajı özellikle bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir. Aletle yapılan masaj sayesinde kan akışı hızlanır, damarlar açılır ve vücut toparlanır. G5 masajı özellikle pasif jimnastik öncesinde vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya daha erken başlamasını sağlıyor. Masaj tüm vücuda uygulanabiliyor ancak özellikle kalça, üst bacak, kol ve popo bölgelerinde, selülitle mücadele amaçlı daha etkili olarak kullanılabiliyor. 
G5 Masajı
 • G5 masajı, hızlı titreşimle ve sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. Gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırır; ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur.
 • www.clupanya.com ayrıcalıklar sunar!

Nasıl Kullanılır

 

 • Satınalma oncesi firmayla görüşüp müsaitlik bilgisi aldiktan sonra satinalma islemi gerçeklestiriniz.
 • Resmi tatil ve bayram tatillerinde kullanılamaz.
 • Kişi başı istediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilirsiniz.
 • Fırsatınızdan yararlanabilmeniz için randevu almanız gerekmektedir.
 • Satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • E posta adresinize ve cep telefonunuza gelecek olan Kupon Kodunuzu dikkatle not ediniz.
 • E-Posta gelmediğini düşünüyorsanız  Spam, Junk veya Önemsiz kutularına bakmayı unutmayınız
 • SMS'le gönderilen kupon kodlarını almak için, Üye olurken cep telefonunuzu başında 0 ekleyerek doğru girmeniz gerekmektedir.
 • Dilerseniz, Fırsatlarım linkine tıklayarak satın aldığınız kuponları takip edebilirsiniz.
 • Lapis Beauty Secret kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor! Kavitasyon + G5 + Ultrason + Vücut Maskesi (sıkılaştırıcı ve kan dolaşımını hızlandırıcı etkili) 5 seans 1200 TL yerine  CLUPANYA MÜŞTERİLERİNE ÖZEL sadece 50 TL!
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

 

Ultrasonla Zayıflama-Ses Dalgaları Zayıflatırmı Ultrason Kilo Verdirirmi?
 
Zayıflama yöntemleri arasında bölgesel incelme yolları öne çıkmaktadır. Bu bölgesel zayıflama yöntemleri arasında ise yüksek frekanslı ses dalgalarının vücuttaki yağ kitlelerinin parçalanarak yok edilmesi ve yağ eritilmesi yöntemiyle kalıcı zayıflama sağlayan ultrasonla zayıflama yöntemi, özellikle kalça, basen göbek ve karın bölgesinde yağ kitleleri olanlar tarafından yoğun ve yaygın bir biçimde tercih edilmektedir. Yıllardır ses dalgalarıyla yağ hücrelerinin parçalanması hedefleniyor ve bu yönde araştırmalar yapılıyor. Bugün gelinen son noktada hekimler, ses dalgalarını istenmeyen yağ dokusu gruplarında odaklayarak veya direkt uygulayarak imha etmeyi başarabiliyor. Bugüne kadar kullanılan ultrasonlardan farklı olarak 30-50 kilohertzlik dalga boylarında cilt üzerinden çalışan cihazlar, tam olarak yağ dokusunda odaklanabiliyor ve kısmen yağı sıvılaştırırken kısmen de yağ hücrelerini patlatarak ortadan kaldırabiliyor. 

Lapis Beauty Secret


Muhteşem Cilt Bakımı! Lapis Beauty Secret Cilt Bakımı Kampanyası! Soskin Paris ürünleriyle 1 seans Cilt Bakımı fırsatı 100 TL yerine 18 TL!

NEO neostrata 2 seans Kimyasal Peeling Tedavisi 250 TL yerine 70 TL! Yaşlanma etkilerini geciktirmek ve cildi gençleştirmek, akne ve lekelerinizden kurtulmak için aha tedavisi!

Masaj Fırsatı: 2 seans Masaj 300 TL yerine 62 TL! Lapis Beauty Secret kalitesiyle bayanlara özel!

 

Lapis Beauty Secret Nişantaşı
Rumeli Cd. Bereket Apt. No.55 Kat.3 Daire.6 Nişantaşı - 0 212 234 85 84
0 212 291 33 56