www.Clupanya.com | Assos - Bozcaada Turu Firsati 109 TL! 1 gece konaklamali, 1 aksam yemegi ve 1 sabah kahvaltisi dahil - Svd Tour Tecrübe ve Güvencesi ile! 19 mayis 2012 tarihinde gerçeklesecektir
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Assos - Bozcaada Turu Firsati 109 TL! 1 gece konaklamali, 1 aksam yemegi ve 1 sabah kahvaltisi dahil - Svd Tour Tecrübe ve Güvencesi ile! 19 mayis 2012 tarihinde gerçeklesecektir

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
109.00 TL

220.00

111.00

50%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

1. Gün İstanbul-Asos

Belirtilen noktalarda ve saatlerde siz değerli müşterilerimizi aldıktan sonra Tekirdağ-Çanakkale üzerinden hareketle 410 kilometrelik yolculuk sonrası Asos’a varış otelimize geçiyoruz. Sabah otelimizde ekstra alınacak açık büfe sabah kahvaltısının ardından deniz ve kum keyfine başlıyoruz. Öğlenden sonra rehberimiz eşliğinde Asos Liman Behramkale köyü ve Atena Tapınağına çıkıyoruz. Athena tapınağı aynı zamanda Aristo'nun Felsefe Okulunu kurduğu yer. Athena Tapınağında Rehberimizin bize anlatımını dinliyor ve gün batımını şarabımızla karşılıyoruz. Gezimizin ardından otelimiz dönüyor akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün Asos Bozcaada

Sabah erken aldığımız kahvaltımızın ardından ilk feribot ile Bozcaada'ya geçmek üzere otelimizden ayrılıyoruz. Bozcaada'da rehber eşliğinde ada sokaklarını geziyor ada hakkında bilgileri rehberimizden dinliyoruz.Ardından Şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Bozcaada üzümlerinden yapılan şaraplardan tatmak için Talay Şarapçılığın mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Bozcaada'ya gelipte Ayazma Plajına gitmemek olmaz. Saat 14:00'e kadar Ayazma Plajında deniz ve güneşin tadını çıkarıyoruz. 14:00 te Ayazma plajından ayrılıp Ada merkezine geliyoruz saat :15:30'a kadar serbest zaman. 16:00 feribotu ile İstanbul'a hareket ediyor Dönüş yolu üzerinde ekstra harika Tekirdağ köftesini tadıyor  ve sizleri aldığımız noktalara bırakıp bir başka gezide görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Noktaları

Cuma
Gece 24:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
Gece 00:30 Beşiktaş Yıldız Camii Önü
Gece 01:00 Ömür Plaza Önü İncirli

Ücrete dahil olan hizmetler

Mercedes 403, Safir marka lüx araçlarla Ulaşım,
Kadırgam Otel de 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı, 1 akşam Yemeği
Profesyonel Rehberler eşliğinde tüm çevre gezileri,
Svd Tour Tecrübe ve Güvencesi
Seyahat Sigortası

Nasıl Kullanılır

 • Bu fırsat  19 mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir ve 19 mayıs 2012 tarihinde gerçekleşecektir.
 • Kişi başı istediğiniz kadar fırsat kodu satın alabilirsiniz.
 • Fırsatınızdan yararlanabilmeniz için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
 • Satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • E posta adresinize ve cep telefonunuza gelecek olan Kupon Kodunuzu dikkatle  not ediniz.
 • E-Posta gelmediğini düşünüyorsanız Spam, Junk veya Önemsiz kutularına bakmayı unutmayınız
 • SMS'le gönderilen kupon kodlarını almak için, Üye olurken cep telefonunuzu başında 0 ekleyerek doğru girmeniz gerekmektedir.
 • Dilerseniz, Fırsatlarım linkine tıklayarak satın aldığınız kuponları takip edebilirsiniz.
 • Başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur.
 • REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 7 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.
 • Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.
 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

  Öğlen yemekleri,
  Kişisel harcamalar.

  Not: Profesyonel rehberlik hizmetleri ve ören yeri girişleri için kişi başı 50 TL rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır.