www.Clupanya.com | Tatilbahçesi Gap! 260 TL yerine 129 TL ye Kapadokya turu! Ürgüp, Uçhisar, Sinasos, Avanos, Güvercinlik, Pasabag, Haci Bektas-i Veli Turu Clupanya.com farkiyla!
    Uyurken Ingilizce Tatil Fırsatları Sağlık ve Güzellik Fırsatları Eğitim Fırsatları Ürün Fırsatları

Tatilbahçesi Gap! 260 TL yerine 129 TL ye Kapadokya turu! Ürgüp, Uçhisar, Sinasos, Avanos, Güvercinlik, Pasabag, Haci Bektas-i Veli Turu Clupanya.com farkiyla!

 • gün
  0
  0
  sa
  0
  0
  dk
  0
  0
  sn
  0
  0
129.00 TL

260.00

131.00

50%
FIRSAT GERÇEKLEŞTİ

Fırsat Detayları

Tatilbahçesi Gap Fırsat Bu Fırsat 

 • 10 ŞUBAT 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 12 ŞUBAT 2012 DÖNÜŞ
 • 17 ŞUBAT 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 19 ŞUBAT 2012 DÖNÜŞ
 • 24 ŞUBAT 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 26 ŞUBAT 2012 DÖNÜŞ
 • 02 MART 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 04 MART 2012 DÖNÜŞ
 • 09 MART 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 11 MART 2012 DÖNÜŞ
 • 16 MART 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 18 MART 2012 DÖNÜŞ
 • 23 MART 2012 CUMA AKŞAM ÇIKIŞ / 25 MART 2012 DÖNÜŞ
 • MART AYIN BAŞINA KADAR 5* SUHAN OTEL KONAKLAMA -  NİSAN AYININ BAŞINA KADAR CLUP ÜRGÜP KONAKLAMA

OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI VE BİNİŞ YERİ

 • İNCİRLİ ÖMÜR AVM ÖNÜ    21.30
 • BEŞİKTAŞ YILDIZ CAMİ ÖNÜ    22.10
 • KADIKÖY EVLENDİRME CADDE    23.00
 • ÇAYIROVA MC DONALD’S    23.30
 • BURSA KENT MEYDANI     02.30
 • ESKİŞEHİR MERKEZ    04.00
 • ANKARA AŞTİ ÖNÜ    06.00

1.Gün : Cuma Akşam Hareket : İstanbul – Bursa – Eskişehir – Ankara – Aksaray - Nevşehir
Siz konuklarımızı belirtilen kalkış noktalarından alarak zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları eşliğinde alarak Aksaray’a olan yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 8 saat süren yolculuk sonrasında sabah saatlerinde Aksaray Orhan ağaçlı dinlenme tesislerine varış.

2.Gün : Cumartesi : Nevşehir Merkez - Üç Güzel Peri Bacaları – Ürgüp – Sinasos – Avanos - Paşabağ
Verilen mola sonrasında tesislerden ayrılarak tarihi ipek yolu üzerinden Kapadokya Bölgesine Hareket Ediyoruz. Yaklaşık 1 saat süren yolculuk sonrasında Nevşehir merkeze ulaşıyoruz. Aracımız eşliğinde yapacak olduğumuz panoramik tur sonrasında peri bacalarına ismini veren güvercinlik vadisine ulaşıyoruz. Güvercinlik vadisinde verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrasında turumuza üç güzel peri bacaları ile devam ediyoruz. Anne , baba ve oğul peri bacalarında verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrasında Ürgüp şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde aracımız ile yapacak olduğumuz panoramik tur sonrasında eski bir rum kasabası olan ve asmalı konak dizisinin çekimlerine ev sahipliği yapan sinasos kasabasına gidiyoruz. Sinasos kasabasında olan gezimi sonrasında aracımız ile dünyaca ünlü şarap üretiminin yapıldığı Turasan şarap fabrikasına gidiyoruz. Turasan şarap Fabrikasında mahsen gezimiz sonrasında tadımlık ve şarap alışverişi için mağaza kısmında verilen serbest zaman sonrasında develi vadiye geçiyoruz. Bir peri bacasının deve şeklini andıran oluşumu sebebiyle vadiye ismini veren peri bacasında verecek olduğumuz fotoğraf molası sonrasında Avanos şehir merkezine doğru turumuza devam ederek Film çekimlerinin en gözde setlerinden biri olarak tanınan Kızılırmak kenarındaki kordon da yürüyüş yaparak aşıklar köprüsünden geçiyoruz. Kızılırmak dan ayrılarak Kızılırmak Deltasındaki Toprağın Avanoslu Ustaların Hünerleriyle Bütünleştiği Çanak – Çömlek Atölyelerini Ziyaret İle Turumuza devam ediyoruz. Çömlek atölyelerinden çıkarak Onyx atölyelerinde verecek olduğumuz mola sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Bölgenin en yeni ve en lüks oteli olan Avanos suhan otele varış ve giriş işlemleri sonrasında Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde... Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak rehberimiz tarafından organize edilen Türk gecesi eğlencesine katılabilirler. SARIKAYA URANUS MAĞARA RESTAURANT DA KİŞİ BAŞI 40 TL.

3.Gün : Pazar : Avanos - Hacı Bektaş-i veli – Ankara – İstanbul
Oteldeki Kahvaltının Ardından dinlenmeye devam ediyoruz. Saat 12’de eşyalarımız ile odaları boşaltarak otelden ayrılarak Hacıbektaş’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 45 dk. Süren yolculuk sonrasında Hacı Bektaş’a varış. Türbe ziyareti sonrasında turumuzun sonu ve geri dönüş yolculuğu. Kırıkkale – Ankara – İstanbul yol güzergahı üzerinden Akşam saatlerine doğru İstanbul’a varış. Siz konuklarımızı aldığımız noktalara bırakarak turumuzun sonu. Bir başka Tatil Bahçesi turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dâhil Olan Hizmetlerimiz
Programda Tüm Belirtilen Çevre Gezileri, Lüks Otobüslerle gidiş dönüş Ulaşım, Zengin Tatil Bahçesi araç içi ikramları, Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi, 1 Gece Yarım Pansiyon 5 Yıldızlı Suhan Otelde Konaklama, 1 Açık Büfe Akşam Yemeği, 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı.

Tur Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetlerimiz
Müze ve Ören Yeri Girişleri, Rehberlik Hizmetleri, Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm Öğle Yemekleri, İlk gün sabah kahvaltısı ve son gün akşam yemeği, Ekstra eğlence ve turlar, Otelde yapılacak ekstralar, Tüm yemeklerde alınacak içecekler, Kişisel harcamalar ve tipler.
Rezervasyon esnasında zorunlu Türsab Seyehat Sigortası, Rehberlik,otopark ve diğer Giderler İçin Turumuza katılan tüm misafirlerimizden 60 TL alınacaktır. 00-02 yaş bebekler hariç, 02 yaş üzeri tüm misafirler ek hizmet bedeli ödemek zorundadırlar. Ek hizmet bedelini tur öncesinde makbuz karşılığında şirket hesaplarımıza ödeyebilirsiniz. Ek hizmet bedeli bir bütün olup ayrılamaz. Ek hizmet bedelini ödemeyen misafirler düzenlenen turumuza katılım hakkına sahip olamazlar.

Turlarımızda Kullanılan Otobüsler
Tatil Bahçesi Mümkün olduğunca filosunda yer alan 17 adet otobüsünü kendi turlarında kullanmaktadır. Yoğunluk durumlarında aracı partner ulaşım firmalarından araç temin etmektedir. Otobüslerin tamamı Tatil Bahçesi Turizm Transport departmanınca Denetim altındadır. Otobüsler Turizm ve Kültür Bakanlığınca Ulaştırma Bakanlığı için özel olarak sunulan D2 ve B2 Yurt içi ve yurt dışı yolcu taşıma belgesine sahip olup 2004 model ve üzeridir.

0 403 MERCEDES
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı Elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, Tempomat (Hız sınırlayıcı ve sabitleyici) Önde ve ortada 2 adet monitör Ön Torpidoda buzdolabı, Buzdolaplı ve su ısıtıcılı mini mutfak ünitesi bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Travego MERCEDES
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri indirme kaldırma sistemi Tempomat (hız sınırlayıcı ve sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), önde ve ortada 15 " LCD monitör, bu araçlarımızda cep telefonu kullanılmaz.

Man FORTUNA veya CITYLINER
46+1+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Ses ve görüntü sistemi: CD çalar, DVD ve VCD oynatıcı, tavana bütünleşmiş edilmiş önde 17” ve orta kapı üzerinde 14” monitör. Hostes veya rehber için dâhili anons sistemi. Hava kanalları üzerine bütünleşmiş edilmiş aç-kapa düğmeli hoparlör ve okuma lambaları, buzdolabından oluşan mini mutfak seti.

Nasıl Kullanılır

Tatilbahçesi Gap Fırsat Bu Fırsat 

Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.
Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.

info@tatilbahcesi.com.tr veya 0216 350 09 42 – 52 / GSM : 0541 354 34 69 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda kişisel mail adresinize biletiniz (voucher) gönderilecektir.
Gönderilen voucher aynı zamanda tur kayıt sözleşmesi olarak kabul edilmektedir. Voucher tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak 0216 350 09 62 Nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.  Tarafınıza gönderilen voucher çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurunuz. Voucher’ını yanında Bulundurmayan Misafirlerimiz Tura Katılamayacaktır. Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

İptal Koşulları
REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 3 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez. 15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 1 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turun Sorumluluğu Yoktur. Tur esnasında iken araç içerisindeki düzeni bozan ve diğer misafirlerimize de rahatsız edici davranışlarda bulunan kişiler araçtan en yakın şehir merkezinde bırakılması şartıyla rehberimiz tarafından indirilme yetkisine sahiptir. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

Turun Otelleri
5 yıldız Avnos Suhan Otelde Yarım Pansiyon Konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. TATİL BAHÇESİ yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.

Tavsiyelerimiz
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı, kış sezonu dolayısıyla bot, krem, dudak koruyucu krem, eldiven, mont, şemsiye, hırka, Yapacağınız alışverişler için küçük bir plaj çantası bulundurmanızı rehberlik servisimiz tavsiye etmektedir.

Bagaj kapasitesi
Tura katılım sağlayan misafirlerimize her kişi için 1 valiz ve 15 kg. sınırında bagaj kullanım hakkı verilmektedir. Bu uygulama dışında getirilen valizler araç personelimiz tarafından bagaja alınmamaktadır. Valiz içerisinde bulunabilecek yanıcı, patlayıcı ve kanun dışı yabancı madde bulunduran misafirlerimiz saptandığı takdirde personelimiz tarafından en yakın ilçe polis merkezine haber verilmektedir. Bagajlar İstanbul kalkış noktalarımızdan itibaren kilitlenir. Yolculuk esnasında ve tur esnasında iken bagajlar otele varış yapana kadar açılmaz. Lütfen tur esnasında iken personelimizden bagaj açımı ile ilgili talep de bulunmayınız.  

Bölgedeki Alışveriş Noktalarımız

 • Destiköy Çömlekçilik Avanos
 • Sayan Onyx ve Kuyum Atölyeleri Avanos
 • Turasan Şarap Fabrikası


Balon Turları (Ekstra Tur)
Anatolian Balloons veya Royal Ballloon gün doğmadan 1 saat önce otelimizden hareket ile pilotlardan bilgilendirme alırken hafif bir kahvaltı yapıyor ve sonrasında turumuza başlıyoruz. Hava ve mevsim şartlarına göre değişen 60 – 75 dk sürecek turumuz(tamamı 3 saat olacak) otelimize transferimizle son buluyor.

Dinlenme Tesisleri ve Mola Yerleri

 • İzmit Mc Donalds Tesisleri Mola Süresi 15 Dk.
 • Kaynaşlı Türsan Dinlenme Tesisleri Mola Süresi 30 Dk.
 • Aksaray Orhan Ağaçlı Dinlenme Tesisleri Mola Süresi 45 Dk.
 • Kırıkkale Alpet Dinlenme Tesisleri Mola Süresi 30 Dk.
 • Yukarıda Yer alan dinlenme tesisleri ve mola süreleri firmamızca belirlenmiştir. Personelimiz yolculuk esnasında olası bir ihtiyaç halinde artı bir mola verebilme yetkisine sahiptir.